.01   BIST veri tablosu
.02   Hisse senetleri getiri tablosu
.03   Sermaye artırımları
 
 
 

Uzun süredir BIST Pay Piyasası’nda lider konumunu sürdüren İş Yatırım, deneyimli uzman kadrosu, geniş şube ağı ve elektronik alım-satım platformlarıyla yatırımcılara yurtiçi piyasalarda etkin ve kolay yatırım yapma imkanı sunmaktadır.

BIST’daki pay, tahvil-bono ve varantlarda veya Vadeli İşlem ve Opsiyon Pazarı’ndaki vadeli kontratlarda işlem yapmak isteyen yatırımcılar Yatırım Danışmanları’na verecekleri talimatla kolayca işlem gerçekleştirebilmekte veya TradeMaster platformu aracılığı ile kendi bilgisayarlarından anında işlem yapabilmektedirler.

İş Yatırım, farklı beklenti ve gereksinimleri olan yatırımcılara yönelik olarak sunduğu yatırım seçenekleri ile Türkiye’nin en beğenilen aracı kurumu sıfatını korumaya devam etmektedir.

Yapılandırılmış finansal ürünlerimizin güncel fiyatları için lütfen tıklayınız.

Detaylı bilgi ve hesap açılışı için 0 212 350 24 24 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

TradeMaster
Yatırımcıların, tüm hesap bilgilerini ve işlem detaylarını gözlemlemelerine; detaylı derinlikli-anlık piyasa bilgilerine ulaşmalarına; bu bilgiler doğrultusunda VİOP’ da ve BIST’ da işlem gören her türlü kontrat ve hisse senedinde, İş Yatırım fonlarında, aracısız, kolay ve hızlı işlem yapabilmelerine olanak sağlar.

Detaylı bilgi için www.trademaster.com.tr adresinden veya 0 212 350 24 24 nolu telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

TradeMaster Mobile
BIST ve VİOP’ da işlem gören hisse senedi ve vadeli işlem sözleşmelerinin anlık fiyatlarına, tahvil ve eurotahvil fiyatlarına, dünya borsa endekslerine; serbest döviz, TCMB parite bilgilerine ve haberlere cep telefonundan hızlı ve kolaylıkla erişim sağlayan bu uygulama ile BIST ve VİOP’ da işlem gören kontrat ve hisse senetlerinde aracısız, kolay ve hızlı işlem yapılabileceği gibi, İş Yatırım fonlarının alım satımına da olanak sağlanmaktadır.

Detaylı bilgi için www.trademaster.com.tr adresinden veya 0 212 350 24 24 nolu telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

   
  Piyasalar hakkında detaylı bilgi için aşağıyı tıklayınız
 
  Piyasalar / Yurtiçi Sermaye Piyasaları
     
  Güncel Haber Bulunmamaktadır...  
     
    Devamı için  
 
 
  © Copyright 2003 İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
  TradeMaster, TradeMaster International, TradeMaster Mobile, TradeMaster İş Yatırım, TradeMaster FX, TradeMaster FX Plus, Invest Art, Geniş Açı ve Camiş Online, İş Yatırım Menkul Değerler'in tescilli markalarıdır.
  Bu sitede yer alan bilgiler “İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş.” tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve sermaye piyasasındaki alım satım kararlarınızı destekleyecek yeterli bilgiyi içermeyebilir. Uyarı notu için lütfen tıklayınız.
  Reuters   Matriks
  Veriler Reuters Limited ve Matriks Bilgi Dağıtım Hiz. A.Ş. tarafından sağlanmakdır. Uyarı notu için lütfen tıklayınız.
  Designed and developed by INNOVA IT Solutions Inc.
 
Hizmetlerimiz / Aracılık Hizmetlerimiz / Yurtiçi Piyasalar